Prosinec 2010

Caroline Forbes

18. prosince 2010 v 17:19 Postavy
caroline.
Status: Upír
Věk: 17
Matka: Elizabeth Forbes
Přítel: Matt Donovan, dříve Damon Salvatore

.............................................................................................

Caroline je Eleninou a Bonnieinou kamarádkou. Když se ve městě objevil Stefan, hned na něj měla zálusk, a když to nevyšlo, objevil se vzápětí Damon, který ji ji nejen využíval, aby se dostal k Eleně a Stefanovi, ale udělal si z ní i vlastní svačinku. Když si Elena všimla jejich kousanců, nechal ji Damon být, a tak začala chodit s Mattem, ale stejně pořád trochu žárlí na Elenu.

Bonnie Bennett

18. prosince 2010 v 17:12 Postavy
bonnie.
Status: Čarodějka
Místo narození: Fell´s Church, Virginia, USA
Věk: 17 let
Narozena: 1992
Babička: Sheila Bennett
Barva očí: Zelená
Barva vlasů: Hnědá

.............................................................................................

Bonnie je charismatická, dobromyslná a otevřená dívka, která ukáže, že je na svůj věk velice vyspělá. Obhajuje své názory, a není schopna mlčet o tom, co si myslí, že je správné. Bonnie se hluboce stará o své přátele a je k nim loajální. Chce jim pomoct, vyřešit jejich problémy nebo poskytnout dobrou radu.

Po smrti její babičky přijala čarodějnictví vážněji a stala se méně tolerantním k upírům, zejména k Damonovi. Při používání jejich sil je sebevědomá, hlavně když se za krátkou dobu naučí kouzlo, které Emily trénovala roky. Je otřesena, když se dozví, že je Katherine vůči její moci imunní. Její kouzelnické schopnosti se časem vyvíjejí a sílí, což ji činí velice silnou nadpřirozenou bytostí v Mystic Falls.

VZTAHY:

Sheila 'Grams' Bennett: Bonnie navštěvovala svou babičku jen o víkendech. Když nevěděla, co se s jejími silami děje, přišla za ní. Babička jé jako první vysvětlila rodinnou historii a naučila kouzla. Když byly Bonnie a Elena uneseny, babička věděla, kde je Stefan má najít. S babičkou chtěla otevřít hrobku, aby se Damon konečně uráčil odejít z města. Avšak toto kouzlo bylo velice národné, takže po něm Sheila umřela. Po jejím pohřbu Bonnie odjela na několik týdnů pryč. Od té doby bere čarodějnictví o dost vážněji.

Lucy Bennett: Lucy je Katherinina kamarádka. Objevila se v díle "Masquerade". Je také, jako Bonnie čarodějnice a dokonce je to její sestřenice.

Jeremy Gilbert: Jeremy je mladší bratr Eleny a nedávno se sblížili. Utěšoval ji, když omdlela kvůli velice těžkém kouzlu, kdy poslala Eleně v díle "Rose" vzkaz.

Stefan Salvatore

17. prosince 2010 v 21:51 Postavy
stefan.Status: Upír
Místo narození: Florencie, Itálie
Věk: 162 let
Otec: Giuseppe Salvatore
Bratr: Damon
Barva očí: Zelená
Barva vlasů: Hnědá

.............................................................................................

Stefan se narodil v roce 1847 a pochází z Mystic Falls, Virginia. Je vysoký, štíhlý a pohledný. Má krátké hnědé vlasy a zelené oči. Jeví se jako docela vážný a často i smutný, i když má velice poutavý úsměv. Na pravém rameni má tetování růže.

Stefan je opak svého bratra Damona - neživí se krví lidí, ale zvířat. A rozhodne se vrátit zpátky do Mystic Falls s úmyslem poznat dívku jménem Elena, do které se pak i zamiluje. Spoustě lidem se zdá být jako temný a vzdálený, ikdyž obecně je zdvořilý. Celý svůj život se snaží ovládnout své emoce. Jeho bratr je schopen způsobit mu jakoukoliv nesnesitelnou bolest, jak jen je to možné a Elena Gilbertová v něm vyvolává vášeň a touhu, která je možná spojená i s jeho dřívější láskou Katherine. Později však přizná, že Elenu miluje. Ona ho v jedné ze situacích v touze zachránit nakrmí svou krví a on se pak na lidké krvi stane závislý. Elena potom spolupracuje s Damonem a společně zase vrátí jeho "normální" já dopořádku...

VZTAHY:

Damon Salvatore: Stefan má velmi komplikovaný vztah se svým bratrem. Jeho bratr ho silně nenávidí za to, co se stalo během doby, kdy byli přeměněni na upíry. Za což mohla jejich láska (upírka) Katherine Piercová. Stefan Damona zradil a Katherine odvedli měšťané, aby už nikomu neublížila. Od té doby ji Damon už nespatřil a Stefanovi to dává za vinu - snaží se mu způsobovat bolest, jak jen to jde.

Elena Gilbert: Elena je dokonalá podobizna jeho ztracené lásky Katherine Pierce z minulosti. Stefan se vrátil do Mystic Falls s cílem poznat ji a zjistil, že ve skutečnosti není ani trochu jako Katherine, pokud teby mluvíme o povaze a vlastnostech. Později přiznal, že Elenu miluje a že jsou tu i okolnosti o jejich rodičích, kteří zemřeli při autonehodě. V autě byla ona a její rodiče - ji zachránil, ale její rodiče už zachránit nestihl a ani nemohl...

Matt Donovan: Matt je zpočátku k Stefanovi dosti nedůvěřivý, pravděpodobně vzhledem k tomu, že Matt dřív chodil s Elenou a teď Elena projevila zájem o něj a ke všemu i Stefan o ni. Ale Stefan byl gentleman a jeho chování spíše ignoroval. Později však Matt připustí, že Stefan je ve skutečnosti ten pravý chlap pro Elenu a je s ním v bezpečí a především šťastná.

Vicki Donovan: Stefan se po její přeměně na upírku snaží přinutit, aby pila pouze krev zvířat, a nekrmila se lidmi. Cítí s ní, ale jeho trpělivost se vytratí, když začne ohrožovat lidi kolem sebe. A když i nadále Vicki ignoruje jeho rady, je nucen ji zabít, jelikož byli v sázce už i životy Eleny a jejího bratra Jeremyho.

SCHOPNOSTI:

Je chopen skočit až na střechu budov

Může ovlivnit vzpomínky a mysl lidí - tato jeho schopnost je oslabená, jelikož se živí krví zvířat, což potlačuje jeho celkové upírské schopnosti...

Přeměnit se ve vránu...

Má velmi citlivý sluch a slyší rozhovory i na míle daleko...

Dokáže částečně létat...

Rychle se pohybovat z místa na místo...

Kurt Hummel

17. prosince 2010 v 21:06 Postavy
kurt.
Věk: 16
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Šedá / Zelená / Modrá
Přezdívky: Homo , Gay Kid , Lady Fabulous, Lady Face
Vzdělání: William McKinley High School
Talent: Zpívání, móda, tanec, fotbalové výkopy
Silné stránky: Móda
Slabé stránky: zájem o jeho oblečení, házen do kontajneru, osamělost

.............................................................................................

Kurt Hummel žije s jeho otcem Burtem. Kurt je gay. Kurt je hodně šikanovaný za to, jaký je. Hodně se zkamarádil s Mercedes. Jeden čas se oba přidali k roztleskávačkám. Nejprve Kurt lže o svém orientování,ale pak se přizná, protože pozná,že v klubu má přátelé, kterým může věřit. Je tajně zamilovaný do Finna Hudsona. A je do něj zamilovaný tak moc, že přemluvil svého otce aby se seznámil s Finnovou matkou, která se poté do Burta zamiluje a nastěhuje se i s Finnem k Hummelovým.

Katherine Pierce

17. prosince 2010 v 20:45 Postavy
katherine.
Status: Upír
Místo narození: Florencie, Itálie
Narozena: 1614
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá

.............................................................................................

Katherine je popisovaná jako přesná kopie Eleny Gilbert, pokud se tedy jedná o vzhled. Je velmi krásná, má hnědé oči a dlouhé tmavě hnědé vlasy.

Katherine Pierce je upírka, do které se zamilovali oba bratři Salvatorovi, když byli v roce 1864 ještě lidmi. Byla vždy hravá a koketní mladá žena, byla ale taky velice chladná a vypočítavá. Když přišla poprvé v roce 1864 do Mystic Falls, uvítala ji v domě rodina Salvatorových. Zpočátku před oba bratry skrývala svou upírskou totožnost, a pohrávala si s nimi, ale o něco později se rozhodla, že přemění i je. Její dlouhodobý plán byl, aby ona a oba bratři Salvatorovi žili spolu navěky jako upíři. Bohužel, věci se zkomplikovali a upírka Katherine byla zadržena a odvezena. Oba bratři dokončili sice svou proměnu na upíry, ale Katherine víc už nespatřili. O 145 let později se dovídáme, že Katherine je stále naživu...

LIDSKÝ ŽIVOT:

Katherine byla jedináček a narodila se v Neměcku. Svou matku nikdy nepoznala, ale přesto byla hodně rozmazlována. O lidském životě Katherine toho zatím není moc znát. Je však známo, že byla hodně nemocná a pomalu umírala. Jednoho dne, když byla na pokraji smrti, ji  do jejího pokoje přivedli upíra aby ji případně stačil přeměnit, protože jak je známo, upíři jsou nesmrtelní. Bylo naznačeno, že i přes její nemoc, byla těhotná a ještě před svou smrtí porodila zdravé dítě. Nicméně, Katherine byla hned na to přeměněna a stala se nebezpečnou upírkou. Tato věc, taky podporuje teorii, že Elena by mohla být potomkem Katherine. Důvod, proč jsou tak "jednotné" se objasní v druhé sezóně seriálu...Ale jak jsme se již dozvěděli, biologická matka Eleny, je Isobel.

VZTAHY:

Damon Salvatore: Do Katherine se Damon zamiloval během jejího pobytu v residenci Salvatorových v roce 1864. Měli spolu sexuální vztah. Později však bylo dokázáno, že k němu Katherine nic necítila. "Pravdou je, že jsem tě nikdy nemilovala..." řekla. On ji však nepřestal milovat nikdy. Mezi nimi byla pravděpodobně pouze sexuální přitažlivost...a s určitostí ještě stále je...

Stefan Salvatore: Stefan říkal, že s Katherine chce být už navždy. Byl jí posedlý stejně tak, jako jeho starší bratr Damon. Při jedné příležitosti se ho snažila "kousnout", ale sporýš, který měl Stefan v krvi, ji zásadně oslabil. I v té době lidé věděli, že sporýš působí na upíry, a proto, když ji chytli při činu ji okamžitě zadrželi. Od té doby, Damon svého bratra nenávidí za to, co se Katherine stalo... Později se však Katherine vrátí a tvrdí, že chce Stefana zpátky.

SCHOPNOSTI:

Obrovská síla. Ve skutečnosti je fyzicky silnější než bratři Salvatorovi.

Rozsah její moci není moc známý...

Má náhrdelník s Lapisem Lazuli, který ji umožní chodit na denní světlo...

Sam Evans

17. prosince 2010 v 20:38 Postavy
Věk: 16
Barva vlasů: Blond (přírodní hnědá)
Barva očí: Modrá
Post: Student
Přezdívky: Velká Pusa (vytvořeno Puckem), Lady Lips
Má rád: Komiksy, Sportování
Vzdělání: William McKinley High School
Talent: Zpívání, fotbal
Slabosti: oči Quinn Fabrayové
Silné stránky: Fotbal, zpěv
Slabé stránky: Dyslexie

.............................................................................................

Sam Evans je nový student, který nedávno přestoupil na Williama McKinleyho High School z chlapecké internátní školy. Zpočátku ukazuje zájem o členství v Glee, se připojil. Sam nahradil na krátkou chvíli Finna jako nový quarterback na fotbalové reprezentaci.

Finn Hudson

17. prosince 2010 v 20:36 Postavy
finn.
Věk: 16
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Post: Student
Vzdělání: William McKinley High School
Zranitelnosti: Popularity
Silné stránky: Vedení

.............................................................................................

Finn Hudson je členem Glee, stejně jako v fotbalovém a basketbalovém týmu na McKinleyho Střední. Finnův otec zemřel během své služby v armádě na Středním východě, tak ho jeho matka vychovala jak nejlépe uměla. Objevil svou lásku ke zpěvu při náhodném setkání se zahradníkem, když byl ještě malý, a ihned věděl, že na něm je něco zvláštního. Finn chce, aby na něj jeho matka byla hrdá a Glee je jedna z věcí, při které se po dlouhé době cítí dobře.

Rachel Berry

17. prosince 2010 v 20:34 Postavy
rachel.
Věk: 16
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Post: Student
Vzdělání: William McKinley High School
Talent: zpěv, balet, herectví, múzická umění
Silné stránky: Jít si za tím, co chce
Slabé stránky: Nedosažení jejich cílů, nevegetariánské pokrmy

.............................................................................................

Rachel Barbara Berry je kapitánka New Directions spolu se svým přítelem Finnem Hudsonem. Je považována za nejlepší zpěvačku Glee. Rachel je židovka a vegetarián. Má dva otce, gaye, a její biologická matka je Shelby Corcoran. V současné době chodí s Finnem Hudsonem. Rachel není oblíbená kvůli tomu, jak se oblíká. Vždy chce být v centru pozornosti a je středem pozornosti kvůli jejímu snu, protože se chce stát slavnou Broadway herečkou. Její otcové jí pojmenovali po Rachel Greenové ze seriálu Přátelé ( Friends ), protože byli fanoušci tohoto seriálu. O Rachel je známo, že vždy dá zlatou hvězdou vedle jejího jména, protože si myslí, že bude hvězdou na Broadwayi. Jako dítě dostávala vokální lekce, lekce tance. Rachel je spíše nepopulární ve škole. Nemají jí rádi především kvůli její ctižádosti a průbojnosti. Je často obětí šikany ze strany populárních roztleskávaček a fotbalistů. Vzhledem k její touze být vždy středem pozornosti se často cítí nedoceněná panem Schuesterem a dalšímy členy New Directions.

Damon Salvatore

17. prosince 2010 v 20:34 Postavy
damon.
Status: Upír
Místo narození: Florencie, Itálie
Věk: 170 let (cca)
Narozen: 1864
Otec: Giuseppe Salvatore
Barva očí: Modrá
Barva vlasů: Hnědá

.............................................................................................

Damon je přibližně 170 až 175 let starý upír, je italského původu a původně je z Myctic Falls. Obvykle nosí klasickou koženou bundu nebo černou košili.

Do značné míry je opakem svého bratra Stefana - je arogantní, má sociopatické sklony a podobně. V jednu chvíli dokáže být naprosto okozlující a hned další extrémě nebezpečný, nelítostný a brutální. Baví ho pohrávat si s lidmi a působit jim bolest, zejména svému bratrovi Stefanovi. V roce 1864, když se na panství obou bratrů dostavila Katherine, oba bratři se do ní bezhlavě zamilovali. Byla to upírka, a díky své moci je dokázala ovládnout. Stefan však Damona "zradil" a od té doby mezi nimi panuje nenávist (ze strany Damona). Od té doby Katherine již více nespatřil a Stefanovi to nikdy neodpustil. Nicméně, v hloubi duše pravděpodobně svého mladšího bratra stále ještě miluje... S téměř dokonalou podobiznou Katherine, Elenou Gilbertovou, naváže úzký přátelský vztah - je možné, že k ní dokonce i něco cítí, ale pravděpodobně v souvislosti ke Katherine...

VZTAHY:

Stefan Salvatore: Damon má velmi komplikovaný vztah se svým bratrem. Nenávidí ho za to, co se stalo s Katherine Piercovou, kterou miloval a snaží se proto, způsobit svému bratrovi co největší bolest a trápení. Později Stefan Damonovi přiznal, že to byla jeho chyba a Damon jeho omluvu přijal...

Elena Gilbert: Elena Gilbert je vzdálený obraz Katherine. Zdá se, že o ni má Damon zájem, ale to pravděpodobně z důvodu její podobnosti ke Katherine nebo touze ublížit bratrovi. Zezačátku řekne, že doufá, že Elena zemře, ale postupně k Eleně začně cítit i jisté pouto. Poprvé kdy se značně sblíží je, když ji Damon zachrání a odjede s ní do Georgie. Pak dále, když ji řekne, že je Stefan závislý na lidské krvi a je "nucen" s ní tančit na soutěži Miss Mystic Falls, kde původně měla být se Stefanem. O něco později bratrovi řekne, že až ho jednou Elena bude potřebovat, bude tu pro ni....

Vicki Donovan: Vicki je jedna z mála lidí, kteří přežili Damonův útok. Nějakou dobu si s ní pohrává jako s lotkou a později ji přemění na upírku, jednak ze zábavy a jednak, aby naštval Stefana. Pak se spolu nějakou dobu baví a o něco později dokončí Damon přeměnu tím, že ji zabije... Z Vicki se stane neovladatelná upírka, její osud byl tím zpečetěn, Stefan byl nucen jí probodnout kolíkem a tím i zabít...

SCHOPNOSTI:

Dokáže vytvářet a kontrolovat mlhu...

Může částečně létat...

Přeměnit se a ovládat vránu...

Schopnost skákat metry vysoko...

Dokáže ovládat mysl a měnit vzpomínky...

Rychle se pohybovat z místa na místo...

Quinn Fabray

17. prosince 2010 v 20:33 Postavy
quinn.
Věk: 16
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Hnědá / Zelená
Post: Student, kapitánka roztleskávaček, Prezidentka klubu Celibátu
Přezdívky: Quinny, Q
Vzdělání: William McKinley High School
Talent: Zpívání, roztleskávání
Silné stránky: Taneční
Slabé stránky: Vlastní vědomí o svém těle, její potřeba oblíbenosti

.............................................................................................

Quinn Fabray je známá pro svou víru a popularitu. Je prezidentkou klubu celibátu a byla vedoucí roztleskávaček Cheerios dokud otěhotněla s Noahem Puckermanem. Její děťáko pojmenovala Beth, kterou porodila po jejich vystoupení. Poté se vrací do školy a je znovu vedoucí roztleskávaček.
Copyright © 2010 | Admin: Jessie , Anette , Rachel , www.psychosvet.blog.cz
Hosting | Blog.cz